SPORT

Trajnenri i Spanjës Julen Lopetegui: Nuk mendoj për Shqipërinë

Trajnenri i Spanjës Julen Lopetegui ngacmuar nga gazetarët rreth formacionit të skuadrës, ai ka konfirmuar rreshtimin titullar ndaj Italisë, por ka bërë të qartë se nuk do të kursente asnjë lojtar duke menduar për sfidën ndaj Shqipërisë që vinte shumë shpejt. “Nuk ke se si mendon për dy ndeshje njëherësh dhe kjo është e sigurt. Në kokën tonë është ...Lexo të plotë

Abumejang merr vendimin përfundimtar, largohet në fund të sezonit nga Borussia

Duket se më në fund Borusia Dortmund do të privohet nga shërbimt e një prej yjeve të saj. Bëhet fjalë për Pierr Emerik Abumejang, i cili me shumë gjasa ...Lexo të plotë

FOTO/ Del në treg topi i mençur i futbollit

Topi i futbollit që shihni më poshtë është projektuar që të funksionojë si një mjet trajnimi për goditjet në portë.Lexo të plotë

Ylli i Manchester Cityt humb përballjen me Barcelonën

Sulmuesi i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne, raportohet se do të mungojë në përballjen me Barcelonën në Ligën e Kampionëve. 25-vjeçari u lëndua në ndeshjen e 24 shtatorit ndaj ...Lexo të plotë

VIDEO/Mërgim Mavraj ndez atmosferën me Shkurte Fejzan. Shiko çfarë i ka bërë gazetarëve

Në pritje për të dhënë konferencën zyrtare për shtyp para ndeshjes me Lihtershtejin, Mërgim maraj ka zgjedhur një mënyrë origjinale për të argëtuar gazetarët në pritje. Mavraj ka vendosur ...Lexo të plotë

VIDEO/ Benzema shënon supergolin në stërvitje që nuk e ka shënuar në ndeshje me Realin

Pasi ka humbur shumë raste të pastra për shënim në ndeshjet e fundit të Realit në La Liga, Karim Benzema ka treguar stërvitjen e sotme të katalanasve se nuk ...Lexo të plotë

Shkodran Mustafi: Nuk më intereson çmimi që u transferova tek Arsenali kur shqiptarët jetojnë me 300 euro në muaj

Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi thotë se e di që Arsenali pagoi shtrenjtë për shërbimet e tij duke e transferuar gjatë verës nga Valencia. Por, ai thotë se me performancat ...Lexo të plotë

Nuk ka qetësi tek Tirana/ Talenti afrikan dëmtohet në gju, mungon 1 muaj

Kur gjerat po shkonin mire pas rezultateve pozitive sidomos pas fitores se fundit ndaj Flamurtarit, tek Tirana rikthet hallet e demtimeve. Nje nga lojtaret qe nisi mbare sezonin me ...Lexo të plotë

Sekretet e Maradonës tek Napoli, kush ishte njeriu që ia rrëmbeu Barcelonës yllin argjentinas

“Transferimi i Diego Maradonas te Napoli në vitin 1984? Është ekuivalent sikur të transferonte Cristiano Ronaldon sot. Dhe kjo është qartë e pamundur”. Kështu vlerëson 85-vjeçari Corrado Ferlaino, presidenti ...Lexo të plotë

Kombëtarja e Ganës po dështon për shkak të seksit

Ish-futbollisti i Ganës, Malik Jabir, ka dhënë një deklaratë shumë interesante për futbollistët e Kombëtares së tij. Jabir ka theksuar se lojtarët e Ganës ndajnë shumë kohë për seks ...Lexo të plotë

Kampioni i botës në boks rrezikon ndeshjen nga kokaina

Kampioni botëror i peshave të rënda në boks, Tyson Fury, mund ta humbë licencën për të boksuar pas deklaratave se përdor kokainë. Boksieri britanik, fillimisht deklaroi se ishte pensionuar ...Lexo të plotë
Next Page »
Trajnenri i Spanjës Julen Lopetegui ngacmuar nga gazetarët rreth formacionit të skuadrës, ...
Duket se më në fund Borusia Dortmund do të privohet nga shërbimt ...
Topi i futbollit që shihni më poshtë është projektuar që të funksionojë ...
Sulmuesi i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne, raportohet se do të mungojë ...
Në pritje për të dhënë konferencën zyrtare për shtyp para ndeshjes me ...
Pasi ka humbur shumë raste të pastra për shënim në ndeshjet e ...
Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi thotë se e di që Arsenali pagoi shtrenjtë ...
Kur gjerat po shkonin mire pas rezultateve pozitive sidomos pas fitores se ...
“Transferimi i Diego Maradonas te Napoli në vitin 1984? Është ekuivalent sikur ...
Ish-futbollisti i Ganës, Malik Jabir, ka dhënë një deklaratë shumë interesante për ...
Kampioni botëror i peshave të rënda në boks, Tyson Fury, mund ta ...
Ndeshja që do të luhet nesër më mbrëmje midis Lihtershtejnit dhe kombëtares ...
Real Madrid ka provuar për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Ivan ...
Edhe pse mbaroi para pak muajsh, edicioni i ardhshëm i kampionatit europian ...
Ante Çaçiç është paraqitur para mediave për ndeshjen Kosovë-Kroaci. Ai e konsideron ...
Gianni De Biasi ka folur në konferencën për shtyp para sfidës ndaj ...
Kapiteni i Kombëtare së Kroacisë, Vedran Corluka ka thënë se Kroacia nga ...
Mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj, ka folur në konferencën për shtyp para ...
HARTA E FAQES SHERBIME