SYRI TV

EKSKLUZIVE-VIDEO/ Nuri Seferi: Pas Ismail Qemalit unë respektoj Ismail Morinën

Nuri Seferi, boksieri shqiptar shprehet se ka vlerësim për Islamil Morinën, e njohur ndryshe si Ballist Morina, personi që ngriti në Beograd droning me flamurin e Shqipërisë së Madhe.Lexo të plotë

EKSKLUZIVE-VIDEO/ Nuri Seferi: Në shtator më pret ndeshja e karrierës, ja me kë ndeshem

Boksieri Nuri Seferi ka treguar në një intervistë ekskluzive për emisionin “Fakt” në Syri.net se ndeshja e radhës është vendimtare për karrierën e tij, pasi në rast fitoreje do ...Lexo të plotë

EKSKLUZIVE-VIDEO/ Nuri Seferi: Kam përgjegjësi para Kombit, serbët i boksoj me qejf

Boksieri Nuri Seferi, në një intervistë për emisionin “Fakt” në Syri.net shprehet se ndeshja me një boksier serb është përgjegjësi e madhe përpara kombit shqiptar për shkak të rrethanave ...Lexo të plotë

EKSKLUZIVE-VIDEO/ Nuri Seferi: Ja pse humba përballë kampionit të botës në Poloni

Boksieri Nuri Seferi, në një intervistë ekskluzive për emisionin “Fakt” në Syri.net ka treguar arsyen përse humbi përballë kampionit të botës në Poloni.Lexo të plotë

EKSKLUZIVE-VIDEO/ A informohet nga SHISH? Ja çfarë thotë ish-Kryeministri Berisha (E PLOTË)

Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë një interviste të dhënë mbrëmjen e sotme për SYRI.net ka treguar se kush e informon atë për ngjarjet që denoncon. Në një rrëfim për gazetarin ...Lexo të plotë

EKSKLUZIVE-VIDEO/ Pasardhës i Edi Ramës? Ja përgjigja politike e Veliaj e deklarata: “Jam një socialist 24 karat” /E PLOTË

“Nuk kam asnjë ambicie përvec se të drejtoj Tiranën. Edi po bën një punë fantastike si kryeministër.”- është ky komenti i Erjon Veliajt ndaj pyetjes së gazetarit Çim Peka ...Lexo të plotë

VIDEO/ Presidenti Nishani: Kam energji për një mandat të dytë në krye të shtetit/ E PLOTË

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i ftuar të enjten (2 Qershor) në emisionin “FAKT” në SYRI.net,  ka folur për pajisjen e përgjimit ilegale të Policisë, për të cilën u ...Lexo të plotë

EKSKLUZIVE/ Nasip Naço: E gjithë Reforma në Drejtësi do të shkojë tek konfiskimi i pasurive /E PLOTE

Ish-ministri i Drejtësisë Nasip Naço duke folur në studion e emisionit “FAKT” në SYRI.net përballë gazetarit Çim Peka është shprehur se “gjithë reforma në sistemin e drejtësisë do të ...Lexo të plotë

EKSKLUZIVE/ Nasip Naço: Ja pse e kam votuar Bujar Nishanin për President

Nasip Naço, duke folur në SYRI.net ka shpjeguar edhe votën e tij për Bujar Nishanin që të bëhet President i Shqipërisë. Duke folur përballë gazetarit Çim Peka, Naço u ...Lexo të plotë

EKSKLUZIVE-VIDEO/ Reforma në Drejtësi, Naço: Është si makinat kineze që në vitet ’80 u vinim motorë gjermanë

Duke folur sërish për Reformën në Drejtësi, në SYRI.net ish-ministri i Drejtësisë është shprehur se, modeli i propozuar nga mazhoranca qeverisëse është i çuditshëm dhe nuk bazohet tek asnjë ...Lexo të plotë

EKSKLUZIVE-VIDEO/ Nasip Naço: Marrëdhënia ime me Nishanin kur isha ministër i Drejtësisë

Nasip Naço i cili ka mbajtur postin e ministrit të Drejtësisë, ka folur për marrëdhëniet e tij me presidentin Bujar Nishani si kreun e Shtetit dhe si kryetar të ...Lexo të plotë
« Previous PageNext Page »
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka replikuar disa herë më Kryeministrin Edi Rama në ...
Kryeministri Edi Rama tani kundër nuk ka vetëm kundërshtarë opozitën, por edhe ...
Kreu i Kuvendit dhe LSI-së, Ilir Meta ka dhënë mbrëmjen e sotme ...
Çim Peka: Me institucionet e sigurisë shqiptare nuk rezulton ashtu. Ilir Meta: ...
VIDEO/ Meta për qeverisjen: Ka nevojë për përmirësim, ministri i Transporteve të ...
Çim Peka: Fatmir Xhafaj, deputet i Partisë Socialiste arrin në konkluzionin se ...
Boksieri Nuri Seferi, në një intervistë për emisionin “Fakt” në Syri.net ka ...
Nuri Seferi, boksieri shqiptar shprehet se ka vlerësim për Islamil Morinën, e ...
Boksieri Nuri Seferi ka treguar në një intervistë ekskluzive për emisionin “Fakt” ...
Boksieri Nuri Seferi, në një intervistë për emisionin “Fakt” në Syri.net shprehet ...
Boksieri Nuri Seferi, në një intervistë ekskluzive për emisionin “Fakt” në Syri.net ...
Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë një interviste të dhënë mbrëmjen e sotme për ...
Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i ftuar të enjten (2 Qershor) në ...
HARTA E FAQES SHERBIME