SYRI TV

VIDEO/ Fjala e plotë e ish-Kryeministrit Sali Berisha në Parlament

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka replikuar disa herë më Kryeministrin Edi Rama në seancën e sotme parlamentare për ligjin e importit të mbetjeve. Më poshtë është video me fjalën e plotë të ish-Kryeministrit Berisha.Lexo të plotë

VIDEO/ Edi Rama shpërthen në sharje kundër deputetes së vet. Ja çfarë i thotë

Kryeministri Edi Rama tani kundër nuk ka vetëm kundërshtarë opozitën, por edhe brenda radhëve të tij. Deputetja e Partisë Socialiste, Mimoza Hafizi gjatë fjalës së saj në Kuvend u ...Lexo të plotë

EKSKLUZIVE-VIDEO/ Ilir Meta: LSI nuk është aq e zonja sa t’ua hedhë shqiptarëve /E PLOTË

Kreu i Kuvendit dhe LSI-së, Ilir Meta ka dhënë mbrëmjen e sotme një intervistë për emisionin “FAKT” të gazetarit Çim Peka në “SYRI.net”. Gjatë kësaj interviste Meta ka folur ...Lexo të plotë

VIDEO/ LSI e 2017? Meta: Nuk vë bast nëse LSI do të jetë apo jo në opozitë, ajo është krijuar si opozitare

Çim Peka: 2017 a është qëllimi i kthimit të Ilir Metës në shef të opozitës? Ilir Meta: Unë nuk kam asnjë objektiv të paragjykuar, sepse nuk kam baste personale ...Lexo të plotë

VIDEO/ Meta për kryeministër?I kam provuar të gjitha, pse jo postin e Presidentit ose atë të udhëheqësit të opozitës

Çim Peka: Me institucionet e sigurisë shqiptare nuk rezulton ashtu. Ilir Meta: Ky është një gjykim i juaji? Çim Peka: Z. Meta keni folur shpesh të paktën për momentin ...Lexo të plotë

VIDEO/ Meta për qeverisjen: Ka nevojë për përmirësim, ministri i Transporteve të mbrojë veten

VIDEO/ Meta për qeverisjen: Ka nevojë për përmirësim, ministri i Transporteve të mbrojë veten Çim Peka: Përmirësimi është fjalë shumë e përgjithshme z. Meta. T’i marrim konkretisht. Ministria e ...Lexo të plotë

VIDEO/ Bashkëqeverisja me PS. Meta: Nuk jam penduar, por kam reflektuar. Kam ardhur te SYRI.net në kuadër të konsensusit…

Çim Peka: Fatmir Xhafaj, deputet i Partisë Socialiste arrin në konkluzionin se tashmë Ilir Meta ka qetësinë por jo dashurinë për Partinë Socialiste. Cilat janë raportet e Ilir Metës, ...Lexo të plotë

VIDEO/ Darkë në Durrës me Ramën? Meta: Nuk kam ngrënë darkë me Ramën. Nuk e hëngra ngjalën, vetëm frutat

Çim Peka: Z. Meta është folur shumë për një vizitë tuajën në vilën qeveritare të Kryeministrit në Durrës. Fillimisht u fol për një darkë me të, më pas për ...Lexo të plotë

VIDEO/ Meta: Çuçi më sugjeroi të arratisem në Greqi. Rama të përgjigjet për kokën e tij, nuk guxon njeri të më thotë se kërkohet koka ime

 Çim Peka: Nuk ka lindur akoma ai burrë që ju shantazhin. Gjithsesi në historinë tuaj politike, ish-presidenti Berisha, ose Partia e ish-presidentit Berisha, ka tentuar t’ju heq mandatin dhe ...Lexo të plotë

VIDEO/ Peka, Metës: Je për burg apo të duan në burg? Meta: Nuk ka lindur ai që guxon burgun tim, nuk arratisem në ndonjë ishull…

 Çim Peka: Z. Meta a është shantazhuar kreu i LSI me burg, qoftë nga diplomat të huaj, qoftë nga Kryeministri i vendit. Mediat raportojnë çdo ditë për një gjë ...Lexo të plotë

VIDEO-INTERVISTA/ Boksieri Nuri Seferi: Pas Ismail Qemalit, respektoj Ismail Morinën /E PLOTË

Boksieri Nuri Seferi, në një intervistë për emisionin “Fakt” në Syri.net ka treguar arsyet përse humbi përballë kampionit të botës në Poloni si dhe ka shtuar se në shtator ...Lexo të plotë
Next Page »
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka replikuar disa herë më Kryeministrin Edi Rama në ...
Kryeministri Edi Rama tani kundër nuk ka vetëm kundërshtarë opozitën, por edhe ...
Kreu i Kuvendit dhe LSI-së, Ilir Meta ka dhënë mbrëmjen e sotme ...
Çim Peka: Me institucionet e sigurisë shqiptare nuk rezulton ashtu. Ilir Meta: ...
VIDEO/ Meta për qeverisjen: Ka nevojë për përmirësim, ministri i Transporteve të ...
Çim Peka: Fatmir Xhafaj, deputet i Partisë Socialiste arrin në konkluzionin se ...
Boksieri Nuri Seferi, në një intervistë për emisionin “Fakt” në Syri.net ka ...
Nuri Seferi, boksieri shqiptar shprehet se ka vlerësim për Islamil Morinën, e ...
Boksieri Nuri Seferi ka treguar në një intervistë ekskluzive për emisionin “Fakt” ...
Boksieri Nuri Seferi, në një intervistë për emisionin “Fakt” në Syri.net shprehet ...
Boksieri Nuri Seferi, në një intervistë ekskluzive për emisionin “Fakt” në Syri.net ...
Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë një interviste të dhënë mbrëmjen e sotme për ...
Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i ftuar të enjten (2 Qershor) në ...
HARTA E FAQES SHERBIME