KRONIKË

FOTO/ Policia e Tiranës “superaksion”, gjobit Ferrarin që kishte parkuar gabim

Pas lajmit të publikuar një ditë më parë në mediat online se policia nuk gjobiti një automjet Ferrari të parkuar gabim në rrugët e Tiranës, më në fund ka njoftuar se ka gjetur drejtuesin e mjetit dhe e ka gjobitur me 30 mijë lekë të vjetra.Lexo të plotë

FOTO/ Rrjeti i prostitucionit, arrest me burg për motrat nga Skrapari dhe 2 bashkëpunëtorët e tyre

Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë së “arrestit me burg” për 4 nga 5 personat e vënë në pranga pak ditë më parë, në kuadër të ...Lexo të plotë

Tonelata droge, asgjësohen mbi 10 mijë bimë kanabis edhe në Mat

Pas Vlorës, një tjetër sasi e madhe kanabisi është asgjësuar në fshatin Pujk të Matit.Lexo të plotë

36-vjeçari ngacmon seksualisht fëmijën në mes të Tiranës

Një 36-vjeçar është nën hetim pasi dyshohet se ka kryer veprime të turpshme me një të mitur, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë, pranë qendrës së kryeqytetit. Burime ...Lexo të plotë

VIDEO/ 10 ton drogë për në Itali, në kërkim edhe një oficer policie

Një operacion i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe policisë së Vlorës çoi në sekuestrimin e mbi 7 mijë bimëve kanabis sativa dhe në arrestin e 6 personave. Burime ...Lexo të plotë

Arrestohet sërish biznesmeni Ilir Karçini

Biznesmeni i gazit Ilir Karçini është vënë në pranga sërish nga policia. Karçini i akuzuar si porositës për vrasje e biznesmenit tjetër të gazit, Piro Bare, është arrestuar për ...Lexo të plotë

I arrestuari për ryshfetin 50 mijë euro kërkon lirinë, gjykata e refuzon

Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën për ndryshim të masës së sigurisë ndaj Ilia Çabirit, duke e lënë ate në burg. Nëpërmjet avokatit të tij, i pandehuri kërkoi lirinë, ...Lexo të plotë

Zjarr në burgun 313 në Tiranë. Rrezik arratisje

Një zjarr ka rënë në burgun 313 në Tiranë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur mesditën e sotme. Bëhet fjalë për një të burgosur që i ka vënë flakën qelisë ...Lexo të plotë

FOTO/ Zbardhet skema, ja si motër e vëlla shfrytëzonin të miturën për seks

Një motër e vëlla nga Durrësi (në foto) kanë detyruar një të mitur 14 vjeçe të prostituonte për ta kundrejt 3 deri 5 mijë lekëve. Është shumë e çuditshme ...Lexo të plotë

Babai i 14-vjeçares që shfrytëzohej si prostitutë: Bëra denoncim, vajza pa nënë dhe vinte vonë

Flet babai i 14-vjeçares që shfrytëzohej për prostitucion tregon se ka qënë ai që ka denoncuar shfrytëzimin e fëmijës së tij. Ai ka treguar se “vajza e la shkollën ...Lexo të plotë

FOTO/ Letra e studentes që humbi motrën, mallkon Ramën: Uroj të ndjesh dhimbjen e prindërve të mi…

Pas ngjarjes së rëndë në “Qytetin Studenti” ku një studente 20 vjeçe u dha fund jetës duke pirë fostoksinë kanë plasur akuzat ndaj shërbimit të urgjencës. Fillimisht ishin dëshmitarët ...Lexo të plotë
« Previous PageNext Page »
Një 48-vjeçar shqiptar është arratisur nga burgu i Kasandras në Halkidiki të ...
Alfred Skonja 29 vjeç është njëri prej të plagosurve nga të shtënat ...
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me ...
Frederik Çuçllari mban postin e Dekanit në Universitetin “Fan S. Nolin” në ...
Mes zërit të imamit që thërret për besim, ditët në fshatin Lazarat ...
Gjashtë emigrantë shqiptarë janë arrestuar të martën të brigjet braziliane nga agjentë ...
Një shqiptar në Slloveni është shpallur në kërkim nga policia pasi është ...
36-vjeçari shqiptar Vasil Rama, shoferi i bandës së “Audit të Verdhë”, është ...
Një studio montazhi në Laç është përfshirë nga flakët për shkak të ...
Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka zhvilluar një takim me drejtuesin e ...
Pas lajmit të publikuar një ditë më parë në mediat online se ...
Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë së “arrestit me ...
Pas Vlorës, një tjetër sasi e madhe kanabisi është asgjësuar në fshatin ...
Një 36-vjeçar është nën hetim pasi dyshohet se ka kryer veprime të ...
Një operacion i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe policisë së Vlorës ...
Biznesmeni i gazit Ilir Karçini është vënë në pranga sërish nga policia. ...
Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën për ndryshim të masës së sigurisë ...
HARTA E FAQES SHERBIME