KRONIKË

Shqiptari arratiset nga burgu, humb gjurmët në Greqi

Një 48-vjeçar shqiptar është arratisur nga burgu i Kasandras në Halkidiki të Selanikut në Greqi.Lexo të plotë

Kush është i plagosuri në Durrës/ U arrestua në gusht për tentativë vrasje të biznesmenit

Alfred Skonja 29 vjeç është njëri prej të plagosurve nga të shtënat në lagjen nr.5 në Durrës që ndodhën mbrëmjen e sotme.Lexo të plotë

FOTO/ Të shtëna me armë në Durrës, dy persona të plagosur

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Durrës mbrëmjen e sotme.Lexo të plotë

VIDEO-FOTO/ Bullgaria nuk ofron studime Master, por Dekani i Korçës ka një të tillë!

Frederik Çuçllari mban postin e Dekanit në Universitetin “Fan S. Nolin” në qytetin e Korçës, falë një masteri që ai thotë se e ka kryer në një universitet në Bullgari. ...Lexo të plotë

VIDEO/ “F*ck Edi Rama, f*ck police”. Si është Lazarati pas dy vitesh nga aksioni i policisë

Mes zërit të imamit që thërret për besim, ditët në fshatin Lazarat ngjajnë sikur kanë ngecur në vend, aty ku ishin dy vjet më parë.Lexo të plotë

VIDEO – FOTO/ 6 shqiptarë arrestohen në Brazil, 4 ditë të fshehur në anije për të arritur Kanadanë

Gjashtë emigrantë shqiptarë janë arrestuar të martën të brigjet braziliane nga agjentë të policisë të emigracionit. Ata janë: Ledion Taka, 37-vjeç, Permet Behluli, 25-vjeç, Shaqir Serjani, 28-vjeç, Adnandi Feka, ...Lexo të plotë

FOTO/ Ja kush është shqiptari më i kërkuar në Slloveni. Emri

Një shqiptar në Slloveni është shpallur në kërkim nga policia pasi është një nga anëtarët kryesorë të një organizate kriminale që merret me trafikun e drogës, trafikun e armëve ...Lexo të plotë

VIDEO/ Rrëfimi rrëqethës i 12-vjeçares që u përdhunua nga njerku: Mamaja më thoshte se është normale

12 vitet e jetës së saj nuk ngjasojnë aspak me ato të një fëmije të zakonshëm. Është e rritur para kohe, në trup e mendje. Vajza e një çifti ...Lexo të plotë

Terrorizuan Italinë, ekstradohet shoferi i Audit të verdhë

36-vjeçari shqiptar Vasil Rama, shoferi i bandës së “Audit të Verdhë”, është ekstraduar sot nga Greqia në Itali, raportojnë mediat italiane. I arrestuar në Greqi në fillim të shtatorit, ...Lexo të plotë

Laç, digjet studio e montazhit, në gjendje të rëndë pronari

Një studio montazhi në Laç është përfshirë nga flakët për shkak të një shkëndije elektrike, duke lënë të plagosur pronarin e saj.Lexo të plotë

Llalla takim me Prokurorin e Shkodrës dhe Drejtorin e Policisë

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka zhvilluar një takim me drejtuesin e Prokurorisë së Shkodrës dhe Drejtorin e Policisë së Shkodrës.Lexo të plotë
Next Page »
Një 48-vjeçar shqiptar është arratisur nga burgu i Kasandras në Halkidiki të ...
Alfred Skonja 29 vjeç është njëri prej të plagosurve nga të shtënat ...
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me ...
Frederik Çuçllari mban postin e Dekanit në Universitetin “Fan S. Nolin” në ...
Mes zërit të imamit që thërret për besim, ditët në fshatin Lazarat ...
Gjashtë emigrantë shqiptarë janë arrestuar të martën të brigjet braziliane nga agjentë ...
Një shqiptar në Slloveni është shpallur në kërkim nga policia pasi është ...
36-vjeçari shqiptar Vasil Rama, shoferi i bandës së “Audit të Verdhë”, është ...
Një studio montazhi në Laç është përfshirë nga flakët për shkak të ...
Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka zhvilluar një takim me drejtuesin e ...
Pas lajmit të publikuar një ditë më parë në mediat online se ...
Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë së “arrestit me ...
Pas Vlorës, një tjetër sasi e madhe kanabisi është asgjësuar në fshatin ...
Një 36-vjeçar është nën hetim pasi dyshohet se ka kryer veprime të ...
Një operacion i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe policisë së Vlorës ...
Biznesmeni i gazit Ilir Karçini është vënë në pranga sërish nga policia. ...
Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën për ndryshim të masës së sigurisë ...
HARTA E FAQES SHERBIME