JETË & STIL

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 6 tetor 2016

Dashi – Saturni do merret gjate gjithë kohës sot me jetën tuaj ne çift dhe do iu nxitë të afroheni me tepër me atë që keni në krah. Do e përforconi lidhjen dhe do ndiheni më mirë. Nga ana tjeter, beqaret duhet te bejne pak me teper durim per te gjetur dashurine e madhe. Emocionet edhe pse te vogla ...Lexo të plotë

Iris Shala perfekte në reklamën për të brendshme

Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, së shpejti publikon projektin e ri. Ajo ka punuar së fundmi në projektin e ri të të brendshmeve, për një prej brendeve të ...Lexo të plotë

Si po e shkatërron Anthony Martialin ndarja nga e dashura

Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të shqetësuar për jetën private të Anthony Martial, madje e kanë fajësuar atë për formën e keqe, që ka shfaqur futbollisti këtë fillim sezoniLexo të plotë

Rozana Radi duket seksi në FOTON e radhës

Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale. Në profilin e saj në Instagram ajo kaLexo të plotë

VIDEO/ Aleksandër Gjoka, me album të ri?

Për të gjithë adhuruesit e autorit të këngëve “Kuturu”; “Imagjinoj” e “Ditë dimri” tashmë po vjen një lajm i mirë. Idhulli i tyre i rokut poLexo të plotë

VIDEO/ Mësuesja seksi, ja një arsye fortë për të mos ikur asnjëherë nga mësimi

Një mësuese e re, që besohet të jetë mësuese e matematikës, ka fituar popullaritet në shkollë falë pamjes së saj. Videoja, që besohet seLexo të plotë

VIDEO-FOTO +18/ Gruaja zhvishet nudo në rrugë dhe luan me lodrën e seksit

Një grua në Sheffield të Britanisë së Madhe është zhveshur tërësisht lakuriq në rrugë, duke habitur kalimtarët.Lexo të plotë

FOTO/ Dy shoqe seksi: A është ky seti më i nxehtë i kësaj jave?

Prej kohësh ka pasur spekulime nëse Kayleigh Morris dhe Holly Rickwood janë në një lidhje. Si për të shtuarLexo të plotë

FOTO-VIDEO/ Era Istrefi për mediat britanike: Talentet shqiptarë po lulëzojnë në muzikë…

Artistja kosovare Era Istrefi ka nënshkruar kontratë me Sonyin këtë vit dhe për këtë ajo ka dhënë një intervistë të gjatë për të përditshmen e njohur angleze, The IndependentLexo të plotë

FOTO + 18/ VIP dhe lakuriq, të famshmit e ‘paskrupull’

Nga Kim Kardashian te Justin Biber. Britanikja “Daily Star” ka publikuar në një “Foto-galeri”, fotografitë nudo më të bujshme të VIP-ave.  Lexo të plotë

FOTO/ Enca “ngre” temperaturat, por motra e Afërdita Dreshaj i fal një zemër

Këngëtarja Enca Haxhia postoi një foto mjaft provokuese në instagram me diçirturën “Love on my body”, “Dashuri mbi trupin tim”Lexo të plotë
Next Page »
Dashi – Saturni do merret gjate ...
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, ...
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të ...
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e ...
Për të gjithë adhuruesit e autorit ...
Nga Kim Kardashian te Justin Biber. ...
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht ...
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e ...
Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja ...
Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë ...
Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm ...
Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin ...
Amber Rose rikthehet më seksi se ...
HARTA E FAQES SHERBIME