Komentet me audio

FOTO/ Humbja me Francën, ky tifoz e përjeton shumë keq

Golat në fund të ndeshjes i kanë përjetuar rëndë tifozët që ishin të pranishëm në ‘Velodrome’, dhe që e mbështeten gjatë gjithë takimit. Shqipëria ishte edhe një herë e pafat duke u mundur në fund të ndeshjes nga Franca, me rezultat 2:0 në Euro 2016. Golat në fund të ndeshjes i kanë përjetuar rëndë tifozët që ishin të pranishëm ...Lexo të plotë

Kush qëndron pas sulmit ndaj Becchetti-it?

Dëgjo komentin: Loading the player… Francesco Becchetti nuk është një shenjt. Aq më pak një bamirës. Nëse çdo njeri kurioz kërkon të informohet për të, mjafton të kërkojë në ...Lexo të plotë

Dilema e Tiranës së majtë

Nga Artan Hoxha Dëgjo komentin: Loading the player… Ndërsa afron dita e zgjedhjeve disa sondazhe njoftojnë fitoren e të majtës dhe kandidatëve të saj me rezultat më pranë atij ...Lexo të plotë

Erion, asgjë personale!

Nga Armand Shkullaku Dëgjo komentin: Loading the player… Në një intervistë të gjatë të mërkurën në Abcnews, Erion Veliaj gjeti rastin të sulmojë, për të disatën herë, median që ...Lexo të plotë

Pse e refuzoi Edi Rama kafen me Halim Kosovën?

Dëgjo komentin: Loading the player… Nga Çim Peka Tashmë nuk ka asnjë dyshim që Rama dhe jo kandidatët apo bashkiakët e “SHQUP”, (siç i quan Rama me përbuzje) ka ...Lexo të plotë

Lutfi Dervishi: Një shënim për të “vërtetat” on line

Ajo që shihni në foto nuk është Grida Duma … dhe jetimet që shihni nuk janë jetimë! Dëgjo komentin: Loading the player… Foto që po qarkullon në rrjete sociale ...Lexo të plotë

Erioni … ky kandidat FALS..!

Nga Jul Deda Dëgjo komentin: Loading the player… Lali, ky kandidat “ndertim pa leje” por tashmë i legalizuar në mënyrën më të padrejtë të mundshme, sa vjen e po ...Lexo të plotë
HARTA E FAQES SHERBIME