Arkiva

Shqiptari arratiset nga burgu, humb gjurmët në Greqi

October 5th, 2016 (0)
Një 48-vjeçar shqiptar është arratisur nga burgu i Kasandras në Halkidiki të Selanikut në Greqi.

FOTO/ Del në treg topi i mençur i futbollit

October 5th, 2016 (0)
Topi i futbollit që shihni më poshtë është projektuar që të funksionojë si një mjet trajnimi për goditjet në portë.

FOTO/ A kishte Hitleri avionë në formë disku? Misteri i bazës sekrete në Rusi

October 5th, 2016 (0)
Për më shumë se 60 vjet, këto unaza misterioze në Murmansk të veriperëndim të Rusisë kanë ngjallur kureshtje përse përdoreshin.

“Lufta e Tretë Botërore do të nisë shumë shpejtë”

October 5th, 2016 (0)
Është një vizion i tmerrshëm i luftës – dhe një luftë ndryshe nga çdo luftë tjetër që ka ndodhur më parë.

VIDEO-FOTO/ Ja si sillen të moshuarit kur konsumojnë heroinë

October 5th, 2016 (0)
Carla Hiers dhe partneri i saj ishin rrëzuar në tokë pasi kishin marrë heroinë.

VIDEO-FOTO +18/ Gruaja zhvishet nudo në rrugë dhe luan me lodrën e seksit

October 5th, 2016 (0)
Një grua në Sheffield të Britanisë së Madhe është zhveshur tërësisht lakuriq në rrugë, duke habitur kalimtarët.

Kush është i plagosuri në Durrës/ U arrestua në gusht për tentativë vrasje të biznesmenit

October 5th, 2016 (0)
Alfred Skonja 29 vjeç është njëri prej të plagosurve nga të shtënat në lagjen nr.5 në Durrës që ndodhën mbrëmjen e sotme.

FOTO/ Të shtëna me armë në Durrës, dy persona të plagosur

October 5th, 2016 (0)
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Durrës mbrëmjen e sotme.

VIDEO-FOTO/ Bullgaria nuk ofron studime Master, por Dekani i Korçës ka një të tillë!

October 5th, 2016 (0)
Frederik Çuçllari mban postin e Dekanit në Universitetin “Fan S. Nolin” në qytetin e Korçës, falë një masteri që ai thotë se e ka kryer në një universitet në Bullgari. Por ndryshe nga sa shprehet dekani, një qytetar që ka ...

Si do të funksionojë partia e re e Ben Blushit. Kush janë personat e parë që u bashkuan

October 5th, 2016 (0)
Ben Blushi mblodhi sonte në mbrëmje për herë të parë atë që do të jetë bërthama e Partisë së tij të re. Vetëm pak ditë pas zyrtarizimit të pritshëm të largimit nga Partia Socialiste, pjesë e së cilës ishte ...

Reforma zgjedhore, KVV: S’ka kohë për ndërhyrje të thellë, të zgjidhet financimi i partive

October 5th, 2016 (0)
Në kuadër të reformës zgjedhore, Koalicioni i Vëzhguesve Vendorë ka depozituar në Komisionin e Posaçëm Parlamentar një Opinion për “draftimin e amendimeve të kuadrit ligjor që rregullon dhe siguron transparencën e financave të partive politike”.
Next Page »
HARTA E FAQES SHERBIME