Arkiva

Titujt kryesorë. Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme

October 6th, 2016 (0)
Këto janë titujt kryesorë të gazetave për ditën e sotme, e enjte 6 tetor 2016. Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së djeshme.

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 6 tetor 2016

October 5th, 2016 (0)
Dashi – Saturni do merret gjate gjithë kohës sot me jetën tuaj ne çift dhe do iu nxitë të afroheni me tepër me atë që keni në krah. Do e përforconi lidhjen dhe do ndiheni më mirë. Nga ana ...

FOTO+18/ “Kamasutra e vërtetë”, pozicionet që ju çojnë në qiellin e shtatë

October 5th, 2016 (0)
Studioni që sonte pozat të cilat do t’i shihni dhe verifikoni a janë të mira ashtu siç flitet për to… Ekziston një ‘kamasutra e vërtetë’ me pozicionet më komode për momentet tuaja më hot me partnerin tuaj. Femra të ...

Konsulli i SHBA flet për Lotarinë Amerikane: Ja çfarë ju skualifikon menjëherë

October 5th, 2016 (0)
Qytetarët shqiptarë kanë 34 ditë kohë në dispozicion për të aplikuar për lotarinë amerikane DV2018. Në një intervistë ekskluzive Konsulli Amerikan në Tiranë Benjamin Hesprich, shpjegoi për Ora News se fotografia me syze dhe me e vjetër se 6 ...

Hashtag: Kushërinjtë e Tahirit dyshohen si padronët e 10 tonë drogë të zbuluara në Vlorë

October 5th, 2016 (0)
Pas zbulimit të mbi 10 tonëve kanabis në fshatrat e Vlorës, policia arrestoi 6 persona. Por një burim i HashtagAl në policinë e Vlorës thotë se pronarët e vërtetë të ‘mallit’ janë kushërinjtë e ministrit të Brendshëm. Burimi i ...

VIDEO/ 10 ton drogë për në Itali, në kërkim edhe një oficer policie

October 5th, 2016 (0)
Një operacion i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe policisë së Vlorës çoi në sekuestrimin e mbi 7 mijë bimëve kanabis sativa dhe në arrestin e 6 personave. Burime mësojnë se është shpallur në kërkim edhe një punonjës i ...

Arrestohet sërish biznesmeni Ilir Karçini

October 5th, 2016 (0)
Biznesmeni i gazit Ilir Karçini është vënë në pranga sërish nga policia. Karçini i akuzuar si porositës për vrasje e biznesmenit tjetër të gazit, Piro Bare, është arrestuar për herë të dytë. Ilir Karçini ishte nën masën e sigurisë ...

FOTO/ “Këlysh bushtre. I menderosur”. Këto janë fjalët që mësohen në klasën e parë

October 5th, 2016 (0)
Skandalet me tekstet nuk ndalen. Këtë herë bëhet fjalë për tekste të klasës së parë ku fëmijët mësojnë fjalë të çuditshme. Sipas tekstit që është bërë publik në faqen e Facebook tek “NismaThurje”, shkruhet se fjalët që mësohen në ...

Tahiri zgjeron “Frontin e të keqes”, pas opozitës dhe medieve përfshin edhe prokurorinë

October 5th, 2016 (0)
Një “luftë” e heshtur në pamje të parë mes policisë dhe prokurorisë, duket se ka marrë përmasa të tilla sa që po shfaqet hapur sidomos përmes deklaratave nervoze të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Pas disa goditjeve të suksesshme ...

Zjarr në burgun 313 në Tiranë. Rrezik arratisje

October 5th, 2016 (0)
Një zjarr ka rënë në burgun 313 në Tiranë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur mesditën e sotme. Bëhet fjalë për një të burgosur që i ka vënë flakën qelisë së tij, pasi pretendon se është dënuar në mënyrë të ...

SHËNIM/ Përbindëshi shqiptar i narkotrafikut po nxjerr kreshtat

October 5th, 2016 (0)
Deri ditën e djeshme sasi e drogës shqiptare të kapur që raportohej zyrtarisht nga partnerët italianë dhe ata grekë ishte një shifër që përbënte rekord historik, mbi 12 ton vetëm brenda një muaji. Por sot pas 2 operacioneve, njëri ...
Next Page »
HARTA E FAQES SHERBIME