Arkiva

Këngëtarja e njohur zbulon anët e errëta të Angelina Jolie

October 5th, 2016 (0)
Melissa Etheridge ka folur për betejën e hidhur të divorcit të Brad Pitt dhe Angelia Jolie, duke fajësuar aktoren dhe skuadrën e saj ligjore për mënyrën si e organizuan ndarjen. Rokerja veteran ka thënë që “iu thye zemra” për ...

FOTO/ Kështu e festoi ditëlindjen Ashlee Simpson

October 5th, 2016 (0)
Këngëtarja Ashlee Simpson festoi mbrëmjen e të hënës 32 vjetorin  e lindjes së saj. Bashkëshorti i saj e postoi në instagram një fotografi të kësaj dite të rëndësishme të gruas së tij, ku shihet se si bëheshin gati ta ...

VIDEO/ Këngët me dedikime personale

October 5th, 2016 (0)
“Sa mall” mban titullin kënga e fundit e Vesa Lumës. Këngëtarja këtë këngë ia ka dedikuar babait të saj që nuk jeton më. Veprim të ngjashëm kanë bërë edhe shumë këngëtarë tjerë ndër vite duke publikuar këngë me dedikime ...

FOTO/ Dua Lipa pozon për ‘Vogue’

October 5th, 2016 (0)
Koncert pas koncerti, emision pas emisioni, kopertinë pas kopertine, kjo është jeta e zakonshme e Dua Lipës. Pasi zuri faqen e parë të kopërtinës së revistës britanike “Hunger”, këngëtarja e talentuar shqiptare, do të jetë fytyra e nëntorit në ...

FOTO/ Aktori i ‘Portokallisë’ i jep fund beqarisë

October 5th, 2016 (0)
Aktori  Rezart Veleshnja, i njohur si ‘Betim Spërdhima’ në Portokalli, i ka dhënë fund beqarisë. Aktori ka ndarë një foto në rrjetet sociale ku ka lajmëruar së e dashura e tij tashmë mbanë mbiemrin e tij. Kjo ka lënë ...

“Divorci” i Sara Jessica Parker

October 5th, 2016 (0)
E mirënjohur për rolin e saj aq të dashur në filmin “Sex and the City”, aktorja amerikane Jessica Parker i rikthehet ekranit, këtë herë për një komedi të zezë të titulluar “Divorce”. Në rolin e një nëne 40-vjeçare, Parker ...

Kim fajëson veten për plaçkitjen që i ndodhi në Paris

October 5th, 2016 (0)
Kim Kardashian West, fajin për plaçkitjen që i ndodhi në Paris të hënën po e fajëson veten. Tërë fajin për vjedhjen e stolive në vlerë prej 11 milionë dollarë, ajo po ia vë vetes për shkak se sipas saj, ...

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Afërditës me të dashurin

October 5th, 2016 (0)
Duket se modelja shqiptare Afërdita Dreshaj i ka dhënë përfundimisht fund lidhjes me të dashurin Jakub Kindl. Pavarësisht se cifti dukej i lumtur dhe udhëtonin shumë, romancës së tyre i erdhi fundi pas 3 vjet lidhjeje. Lajmi u konfirmua ...

FOTO/ Ja si dukej Mozzik para disa vitesh

October 5th, 2016 (0)
Ishte i ri e askush nuk e njihte. Mozzik dukej krejt ndryshe prej peshës së tepërt që e kishte. Por fama si duket e bëri të vetën. Mozzik tashmë fitt,ja si dukej dikur.

Bateristi i Metallicas kthehet në vendlindje nëse Trump bëhet president

October 5th, 2016 (0)
Bateristi i grupit të njohur Metallica, Lars Ulrich, ka thënë se do të kthehet në vendlindjen e tij Danimarkë nëse Donald Trump zgjidhet si Presidenti i SHBA. Ulrich ka lindur në Gentofte, Danimarkë, më 1963 dhe është shpërngulur në ...

Kjo është arsyeja pse Prince George vishet gjithmonë me pantallona të shkurtra

October 5th, 2016 (0)
Kurdo Prince George bën shfaqje në publik, fotografitë e tij ndahen menjëherë në mbarë globin. Por, pavarësisht nga numri i fotografive, padyshim që diçka ju ka rënë në sy tek stili i tij: ai është gjithmonë i veshur me pantallona ...
Next Page »
HARTA E FAQES SHERBIME