Arkiva

Iris Shala perfekte në reklamën për të brendshme

October 5th, 2016 (0)
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, së shpejti publikon projektin e ri. Ajo ka punuar së fundmi në projektin e ri të të brendshmeve, për një prej brendeve të njohura

Çfarë është ky yll misterioz në univers?

October 5th, 2016 (0)
Prej tetorit të kaluar, një yll i pazakonshëm ka habitur astronomët me lëvizjet në ndriçimin e tij, duke bërë që shumë prej tyre të spekulojnë rreth një megastrukture të mundshme aliene e cila mund të jetë duke e bllokuar ...

Si po e shkatërron Anthony Martialin ndarja nga e dashura

October 5th, 2016 (0)
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të shqetësuar për jetën private të Anthony Martial, madje e kanë fajësuar atë për formën e keqe, që ka shfaqur futbollisti këtë fillim sezoni

Rozana Radi duket seksi në FOTON e radhës

October 5th, 2016 (0)
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale. Në profilin e saj në Instagram ajo ka

VIDEO/ Aleksandër Gjoka, me album të ri?

October 5th, 2016 (0)
Për të gjithë adhuruesit e autorit të këngëve “Kuturu”; “Imagjinoj” e “Ditë dimri” tashmë po vjen një lajm i mirë. Idhulli i tyre i rokut po

VIDEO/ Mësuesja seksi, ja një arsye fortë për të mos ikur asnjëherë nga mësimi

October 5th, 2016 (0)
Një mësuese e re, që besohet të jetë mësuese e matematikës, ka fituar popullaritet në shkollë falë pamjes së saj. Videoja, që besohet se

FOTO/ Dy shoqe seksi: A është ky seti më i nxehtë i kësaj jave?

October 5th, 2016 (0)
Prej kohësh ka pasur spekulime nëse Kayleigh Morris dhe Holly Rickwood janë në një lidhje. Si për të shtuar

FOTO-VIDEO/ Era Istrefi për mediat britanike: Talentet shqiptarë po lulëzojnë në muzikë…

October 5th, 2016 (0)
Artistja kosovare Era Istrefi ka nënshkruar kontratë me Sonyin këtë vit dhe për këtë ajo ka dhënë një intervistë të gjatë për të përditshmen e njohur angleze, The Independent

FOTO/ Enca “ngre” temperaturat, por motra e Afërdita Dreshaj i fal një zemër

October 5th, 2016 (0)
Këngëtarja Enca Haxhia postoi një foto mjaft provokuese në instagram me diçirturën “Love on my body”, “Dashuri mbi trupin tim”

VIDEO/ Koncerti i Dua Lipës në Prishtinë në tre minuta

October 5th, 2016 (0)
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht realizoi një nga koncertet e saj më të suksesshme, në Prishtinë. Koncerti i mbajtur në

Rona Nishliu anëtare e jurisë në “The Voice of Albania 6”

October 5th, 2016 (0)
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e “The Voice of Albania 6”. Këngëtare, tekstshkruese, filantropiste. Nishliu është një ndër personazhet më interesant të muzikës shqiptare. Një
Next Page »
HARTA E FAQES SHERBIME