VIDEO/ Mësuesja seksi, ja një arsye fortë për të mos ikur asnjëherë nga mësimi 

mesuesja seksi

Një mësuese e re, që besohet të jetë mësuese e matematikës, ka fituar popullaritet në shkollë falë pamjes së saj.

Videoja, që besohet se është incizuar në një shkollë diku në SHBA, është publikuar në YouTube me përshkrimin: “Ja një arsye e fortë për të qëndruar në shkollë”.

Pas publikimit në YouTube videoja u bë shpejt hit nëpër rrjete sociale, transmeton Gazeta Express.

Një përdorues i internetit tha: “Do të ngelja me qëllim vetëm për ta pasur këtë mësuese edhe një vit më shumë”.


 

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Dashi – Saturni do merret gjate ...
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, ...
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të ...
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e ...
Për të gjithë adhuruesit e autorit ...
Nga Kim Kardashian te Justin Biber. ...
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht ...
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e ...
Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja ...
Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë ...
Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm ...
Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin ...
Amber Rose rikthehet më seksi se ...
HARTA E FAQES SHERBIME