VIDEO/ Koncerti i Dua Lipës në Prishtinë në tre minuta 

Dua Lipa ne ksoove

Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht realizoi një nga koncertet e saj më të suksesshme, në Prishtinë.

Koncerti i mbajtur në parkun “Gërmia” ishte shumë emocionues për Duan, e cila për herë të parë pati mundësinë të paraqitet para fansave shqiptarë.

Edhe pse kanë kaluar disa muaj, Dua me endje e kujton atë natë, dhe së fundmi ka hedhur në YouTube një video tre minutëshe, e cila tregon të gjithë atmosferën e krijuar në datën e 9 gushtit.

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Dashi – Saturni do merret gjate ...
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, ...
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të ...
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e ...
Për të gjithë adhuruesit e autorit ...
Nga Kim Kardashian te Justin Biber. ...
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht ...
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e ...
Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja ...
Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë ...
Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm ...
Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin ...
Amber Rose rikthehet më seksi se ...
HARTA E FAQES SHERBIME