VIDEO/ Gold Ag dhe Kaltrina Selimi publikojnë “Pa ty” 

Kaltrina Selimi

Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja e talentuar Kaltrina Selimi kanë publikuar sot këngën dhe videoklipin e tyre më të ri, me titull “Pa ty”.

Kënga është baladë, për muzikën e saj është kujdesur Genc Prelvukaj, tekstin e ka shkruar Gold Ag, e ndërsa videoklipi i është besuar produksionit nga Gjilani, Urban Graphics.

“Pa ty” pritet të jetë një tjetër sukses i artistëve, të cilët për herë të parë janë bërë së bashku për të sjellë një bashkëpunim më ndryshe.

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Dashi – Saturni do merret gjate ...
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, ...
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të ...
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e ...
Për të gjithë adhuruesit e autorit ...
Nga Kim Kardashian te Justin Biber. ...
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht ...
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e ...
Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja ...
Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë ...
Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm ...
Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin ...
Amber Rose rikthehet më seksi se ...
HARTA E FAQES SHERBIME