VIDEO-FOTO/ Ja si sillen të moshuarit kur konsumojnë heroinë 

Screenshot_11

Carla Hiers dhe partneri i saj ishin rrëzuar në tokë pasi kishin marrë heroinë.

Hiers ra në gjunjë me kokën poshtë, ndërsa partneri i saj ishte duke qëndruar në një gjendje vërtetë interesante.

Turma ishte mbledhur aty pranë ndërsa Courtland Garner kishte filmuar ngjarjen me video Live në Facebook. Ai ka treguar se kjo ngjarje e ka bërë të qesh, por shpreson që të rinjtë mos të përdorin heroinë, përcjell lajmi.net

Pamjet tronditëse kanë qarkulluar menjëherë në rrjetet sociale kur çifti tronditës kishin rënë pa ndjenja pas mbidozës së heroinës.

Është zbuluar se Hiers, 59 vjeçare dhe partneri i saj, janë të varur nga droga për një kohë të gjatë. Gjithashtu Hiers edhe më parë ishte arrestuar për vjedhje, posedim droge dhe mashtrim.

Garner, djaloshi i cili e kishte filmuar ngjarjen shprehet se me këtë video mendon se të rinjtë do të dekurajohen sa i përket përdorimit të drogës, duke e parë gjendjen në të cilën janë këta të moshuar të varur.

Hiers është marrë në paraburgim, ndërsa nuk dihet se çfarë ka ndodhur me partnerin e saj – pasi ai ka rimarrë vetëdijën./lajmi.net

392295D100000578-3823409-image-a-2_1475685692825-1 392295BC00000578-3823409-image-a-4_1475685751858 392295C000000578-3823409-image-a-5_1475685916593

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Uragani “Matthew” është drejtuar drejt Bahamas dhe bregut lindor të Floridas të ...
Për më shumë se 60 vjet, këto unaza misterioze në Murmansk të ...
Është një vizion i tmerrshëm i luftës – dhe një luftë ndryshe ...
Carla Hiers dhe partneri i saj ishin rrëzuar në tokë pasi kishin ...
Aktivistë të të drejtave të njeriut në Bjellorusi i bënë thirrje Bashkimit ...
Një gazetar britanik, i njohur si “sheiku i rremë” për prirjen e ...
Kryeministrja norvegjeze, Erna Solberg tha sot se nuk pendohet se kishte luajtur ...
Pas Edward Snowden, SHBA është alarmuar se një tjetër kontraktor i NSA ...
Një skelet i një mashkulli i fosilizuar, për të cilin shkencëtarët pohojnë ...
Forcat e armatosura turke (TSK) në kuadër të operacionit “Mburoja e Eufratit”, ...
Britania e Madhe kërkon që ushtarët britanikë të përjashtohen nga Konventa Europian ...
Antonio Pelle është lideri i grupit kriminal të San Luca në Itali ...
Dy efektivë policie në Bruksel në Belgjikës janë goditur me thikë sot ...
Vladimir Putin i kërkoi sot deputetëve të sapozgjedhur pas legjislativeve që kurorëzuan ...
Sekretari amerikan i shtetit, John Kerry, ka kërkuar nga talibanët që ta ...
Në Kembrixh, në Masaçusets, është shitur për më shumë se 62 mijë ...
Policia gjermane po heton një çift i cili thuhet mbajtur djaline tyre, ...
Autoritetet greke kthyen sot nga ishulli grek Lesbos drejt Dikili-t në Turqi ...
HARTA E FAQES SHERBIME