Trajneri i Kroacisë Çaçiç: Pres fitore, e kemi analizuar Kosovën. Këta 3 lojtar më trembin 

Untitled-18

Ante Çaçiç është paraqitur para mediave për ndeshjen Kosovë-Kroaci.

Ai e konsideron të vështirë sfidën ndaj Kosovës, derisa ka treguar tre futbollistët e Kosovës të cilët i vlerëson shumë.

“Nesër nuk pritet të kemi një lojë të lehtë, por do ta arsyetojmë pozicionin e favoritit. Nuk mendoj që nesër Kosova do të na hap telashe të mëdha, pasi ne ndalesën e kemi në Rusi. Besoj që kemi kualitetet e duhura për të marrë tri pikë”, deklaroi Çaçiç, përcjellë “Lajmi.net”.

“E kemi analizuar Kosovën. Tre lojtarët që më pëlqejnë më shumë te Kosova janë Milot Rashica, Bernard Berisha dhe Leart Paqarada”, shtoi Çaçiç.

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Trajnenri i Spanjës Julen Lopetegui ngacmuar nga gazetarët rreth formacionit të skuadrës, ...
Duket se më në fund Borusia Dortmund do të privohet nga shërbimt ...
Topi i futbollit që shihni më poshtë është projektuar që të funksionojë ...
Sulmuesi i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne, raportohet se do të mungojë ...
Në pritje për të dhënë konferencën zyrtare për shtyp para ndeshjes me ...
Pasi ka humbur shumë raste të pastra për shënim në ndeshjet e ...
Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi thotë se e di që Arsenali pagoi shtrenjtë ...
Kur gjerat po shkonin mire pas rezultateve pozitive sidomos pas fitores se ...
“Transferimi i Diego Maradonas te Napoli në vitin 1984? Është ekuivalent sikur ...
Ish-futbollisti i Ganës, Malik Jabir, ka dhënë një deklaratë shumë interesante për ...
Kampioni botëror i peshave të rënda në boks, Tyson Fury, mund ta ...
Ndeshja që do të luhet nesër më mbrëmje midis Lihtershtejnit dhe kombëtares ...
Real Madrid ka provuar për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Ivan ...
Edhe pse mbaroi para pak muajsh, edicioni i ardhshëm i kampionatit europian ...
Ante Çaçiç është paraqitur para mediave për ndeshjen Kosovë-Kroaci. Ai e konsideron ...
Gianni De Biasi ka folur në konferencën për shtyp para sfidës ndaj ...
Kapiteni i Kombëtare së Kroacisë, Vedran Corluka ka thënë se Kroacia nga ...
Mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj, ka folur në konferencën për shtyp para ...
HARTA E FAQES SHERBIME