Tonelata droge, asgjësohen mbi 10 mijë bimë kanabis edhe në Mat 

144442c4-6484-4413-a132-d9c7cf58c4a3

Pas Vlorës, një tjetër sasi e madhe kanabisi është asgjësuar në fshatin Pujk të Matit. Autoritetet kanë zbuluar dhe asgjësuar 10.600 bimë narkotike kanabis sativa.

Droga u zbulua pas hetimeve të Prokurorisë së Krimeve të Rënda në bashkëpunim me forcat e policisë.

Asnjë person nuk raportohet që të jetë i arrestuar, ndërsa dyshohet se kultivues është Fatmir Shehu 45 vjeç i shpallur në kërkim./SYRI.net/

fd4175ea-5ec6-44ea-857d-17d29e404384 6384e7da-518c-4a13-b205-1c6212a4b192 144442c4-6484-4413-a132-d9c7cf58c4a3 115b7bbc-a924-4c6c-805b-8f080e3b68a8 88b967e2-0fc2-4c17-9260-b72eb60bc5d1

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Një 48-vjeçar shqiptar është arratisur nga burgu i Kasandras në Halkidiki të ...
Alfred Skonja 29 vjeç është njëri prej të plagosurve nga të shtënat ...
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me ...
Frederik Çuçllari mban postin e Dekanit në Universitetin “Fan S. Nolin” në ...
Mes zërit të imamit që thërret për besim, ditët në fshatin Lazarat ...
Gjashtë emigrantë shqiptarë janë arrestuar të martën të brigjet braziliane nga agjentë ...
Një shqiptar në Slloveni është shpallur në kërkim nga policia pasi është ...
36-vjeçari shqiptar Vasil Rama, shoferi i bandës së “Audit të Verdhë”, është ...
Një studio montazhi në Laç është përfshirë nga flakët për shkak të ...
Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka zhvilluar një takim me drejtuesin e ...
Pas lajmit të publikuar një ditë më parë në mediat online se ...
Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë së “arrestit me ...
Pas Vlorës, një tjetër sasi e madhe kanabisi është asgjësuar në fshatin ...
Një 36-vjeçar është nën hetim pasi dyshohet se ka kryer veprime të ...
Një operacion i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe policisë së Vlorës ...
Biznesmeni i gazit Ilir Karçini është vënë në pranga sërish nga policia. ...
Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën për ndryshim të masës së sigurisë ...
HARTA E FAQES SHERBIME