Rozana Radi në dilemë, kërkon ndihmë nga fansat 

rozana-radii

Rozana Radi prej ditësh ka paralajmëruar projektin e saj të ri, ndërsa tashmë përmes një postimi në rrjetet sociale këngëtarja kërkon mendimin e fansave të saj për stilin dhe mesazhin e këngës.

Përmes një fotoje ajo ka shkruar: “Pyetje? Si do të donit të ishte kënga ime e re? Për çfarë të flasë tema e kënga dhe çfarë stili të jetë kënga?,”-përfundon postimi i Rozanës
Screenshot_4

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Dashi – Saturni do merret gjate ...
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, ...
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të ...
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e ...
Për të gjithë adhuruesit e autorit ...
Nga Kim Kardashian te Justin Biber. ...
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht ...
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e ...
Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja ...
Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë ...
Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm ...
Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin ...
Amber Rose rikthehet më seksi se ...
HARTA E FAQES SHERBIME