Rozana Radi duket seksi në FOTON e radhës 

Rozana Radi

Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto ku veshur ka një fustanë ngjyrë rozë, ku dhe duket për mrekulli.

Radi është njëra ndër këngëtaret e shumta që bukur shumë ruan nga mediat rozë jetën e saj private, transmeton Indeksonline.

Kohët e fundit jo rrallë herë mediat rozë flasin për një lidhje të mundshme dashurie të Radit, por që kjo e fundit as nuk e ka mohuar as pohuar.

Rozana Radi sexy

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Dashi – Saturni do merret gjate ...
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, ...
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të ...
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e ...
Për të gjithë adhuruesit e autorit ...
Nga Kim Kardashian te Justin Biber. ...
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht ...
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e ...
Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja ...
Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë ...
Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm ...
Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin ...
Amber Rose rikthehet më seksi se ...
HARTA E FAQES SHERBIME