Nuk ka qetësi tek Tirana/ Talenti afrikan dëmtohet në gju, mungon 1 muaj 

Untitled-29

Kur gjerat po shkonin mire pas rezultateve pozitive sidomos pas fitores se fundit ndaj Flamurtarit, tek Tirana rikthet hallet e demtimeve.

Nje nga lojtaret qe nisi mbare sezonin me ekipin e Ilir Dajes ka pesuar demtim dhe nuk do te jete me ekipin per me shume se 30 dite.

Pasi ka kryer rezonancen magnetike, Ifeyani Ede ka mesuar sot nga stafi mjekesor se do ti duhet te qendroj larg fushave nje muaj.

Sulmuesi nigerian ka pesuar ne ndeshjen me Flamurtarin nje demtim ne gju.

Per tu rekuperuar do te duhet te kryej nje nderhyrje kirurgjikale per te rekuperuar miniskun e demtuar.

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Trajnenri i Spanjës Julen Lopetegui ngacmuar nga gazetarët rreth formacionit të skuadrës, ...
Duket se më në fund Borusia Dortmund do të privohet nga shërbimt ...
Topi i futbollit që shihni më poshtë është projektuar që të funksionojë ...
Sulmuesi i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne, raportohet se do të mungojë ...
Në pritje për të dhënë konferencën zyrtare për shtyp para ndeshjes me ...
Pasi ka humbur shumë raste të pastra për shënim në ndeshjet e ...
Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi thotë se e di që Arsenali pagoi shtrenjtë ...
Kur gjerat po shkonin mire pas rezultateve pozitive sidomos pas fitores se ...
“Transferimi i Diego Maradonas te Napoli në vitin 1984? Është ekuivalent sikur ...
Ish-futbollisti i Ganës, Malik Jabir, ka dhënë një deklaratë shumë interesante për ...
Kampioni botëror i peshave të rënda në boks, Tyson Fury, mund ta ...
Ndeshja që do të luhet nesër më mbrëmje midis Lihtershtejnit dhe kombëtares ...
Real Madrid ka provuar për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Ivan ...
Edhe pse mbaroi para pak muajsh, edicioni i ardhshëm i kampionatit europian ...
Ante Çaçiç është paraqitur para mediave për ndeshjen Kosovë-Kroaci. Ai e konsideron ...
Gianni De Biasi ka folur në konferencën për shtyp para sfidës ndaj ...
Kapiteni i Kombëtare së Kroacisë, Vedran Corluka ka thënë se Kroacia nga ...
Mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj, ka folur në konferencën për shtyp para ...
HARTA E FAQES SHERBIME