Misteri 43-vjeçarit gjerman që nuk ka dalë nga shtëpia për 30 vite rrjesht 

139890250

Policia gjermane po heton një çift i cili thuhet mbajtur djaline tyre, brenda në shtëpi në një fshat, pranë qytetit bavarez të Bayreuth për 30 vjet.

Personi në fjalë, i cili është tani 43 vjec, është parë rrallë të dalë nga shtëpia që kur mbaroi shkollën në moshën 13 vjecare, raporton “BBC”.

Policia thotë se ai dukej i lënë pas dore, transmeton SYRI.net,  por jo i pushtuar nga stresi, kështu që ata nuk mund të ngrejë padi.

Nëna i tha medias lokale “, ai nuk donte të dilte jashtë” dhe se ajo kishte dashur vetëm ta mbronte.

Policia u alarmuar për rastin misterioze  dhe e coi personin në fjalë nga shtëpia për në spital.

Ajo nuk është identifikuar për shkak të ligjeve të rrepta të privatësisë gjermane.

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Uragani “Matthew” është drejtuar drejt Bahamas dhe bregut lindor të Floridas të ...
Për më shumë se 60 vjet, këto unaza misterioze në Murmansk të ...
Është një vizion i tmerrshëm i luftës – dhe një luftë ndryshe ...
Carla Hiers dhe partneri i saj ishin rrëzuar në tokë pasi kishin ...
Aktivistë të të drejtave të njeriut në Bjellorusi i bënë thirrje Bashkimit ...
Një gazetar britanik, i njohur si “sheiku i rremë” për prirjen e ...
Kryeministrja norvegjeze, Erna Solberg tha sot se nuk pendohet se kishte luajtur ...
Pas Edward Snowden, SHBA është alarmuar se një tjetër kontraktor i NSA ...
Një skelet i një mashkulli i fosilizuar, për të cilin shkencëtarët pohojnë ...
Forcat e armatosura turke (TSK) në kuadër të operacionit “Mburoja e Eufratit”, ...
Britania e Madhe kërkon që ushtarët britanikë të përjashtohen nga Konventa Europian ...
Antonio Pelle është lideri i grupit kriminal të San Luca në Itali ...
Dy efektivë policie në Bruksel në Belgjikës janë goditur me thikë sot ...
Vladimir Putin i kërkoi sot deputetëve të sapozgjedhur pas legjislativeve që kurorëzuan ...
Sekretari amerikan i shtetit, John Kerry, ka kërkuar nga talibanët që ta ...
Në Kembrixh, në Masaçusets, është shitur për më shumë se 62 mijë ...
Policia gjermane po heton një çift i cili thuhet mbajtur djaline tyre, ...
Autoritetet greke kthyen sot nga ishulli grek Lesbos drejt Dikili-t në Turqi ...
HARTA E FAQES SHERBIME