Kombëtarja e Ganës po dështon për shkak të seksit 

Untitled-27

Ish-futbollisti i Ganës, Malik Jabir, ka dhënë një deklaratë shumë interesante për futbollistët e Kombëtares së tij.

Jabir ka theksuar se lojtarët e Ganës ndajnë shumë kohë për seks dhe sipas tij ky është njëri ndër problemet më të mëdha.

“Ne kemi gra shumë të bukura, por futbollistët tanë nuk duhet të japin shumë energji dhe kohë për seks, sepse kjo nuk është e mirë për futboll”, deklaroi Jabir, përcjellë “Lajmi.net”.

“Nuk jam duke thënë që ne duhet të ndalojmë marrëdhëniet seksuale, por është mirë që në prag të ndeshjeve lojtarët të flenë mirë dhe t’i ruajnë energjitë”, shtoi ai.

Malik deklaroi që nuk ka profesionalizëm në futbollin ganez, ndërsa një nga problemet tjera sipas tij është ushqimi i papërshtatshëm.

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Trajnenri i Spanjës Julen Lopetegui ngacmuar nga gazetarët rreth formacionit të skuadrës, ...
Duket se më në fund Borusia Dortmund do të privohet nga shërbimt ...
Topi i futbollit që shihni më poshtë është projektuar që të funksionojë ...
Sulmuesi i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne, raportohet se do të mungojë ...
Në pritje për të dhënë konferencën zyrtare për shtyp para ndeshjes me ...
Pasi ka humbur shumë raste të pastra për shënim në ndeshjet e ...
Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi thotë se e di që Arsenali pagoi shtrenjtë ...
Kur gjerat po shkonin mire pas rezultateve pozitive sidomos pas fitores se ...
“Transferimi i Diego Maradonas te Napoli në vitin 1984? Është ekuivalent sikur ...
Ish-futbollisti i Ganës, Malik Jabir, ka dhënë një deklaratë shumë interesante për ...
Kampioni botëror i peshave të rënda në boks, Tyson Fury, mund ta ...
Ndeshja që do të luhet nesër më mbrëmje midis Lihtershtejnit dhe kombëtares ...
Real Madrid ka provuar për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Ivan ...
Edhe pse mbaroi para pak muajsh, edicioni i ardhshëm i kampionatit europian ...
Ante Çaçiç është paraqitur para mediave për ndeshjen Kosovë-Kroaci. Ai e konsideron ...
Gianni De Biasi ka folur në konferencën për shtyp para sfidës ndaj ...
Kapiteni i Kombëtare së Kroacisë, Vedran Corluka ka thënë se Kroacia nga ...
Mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj, ka folur në konferencën për shtyp para ...
HARTA E FAQES SHERBIME