Kevin Connolly dhe Sabina Gadecki i japin fund lidhjes 

391C3A5000000578-3822560-image-m-42_1475632216716

Aktori amerikan Kevin Connolly dhe e dashura e tij Sabina Gadecki i kanë dhënë fund lidhjes.

Çifti të cilët ishin bashkë që nga viti 2015, për herë të parë u takuan në xhirimet e filmit Entourage.

“Ata ishin më mirë se miqtë. Ata u përpoqen për më shumë por thjesht nuk ia dolën”, ka thënë një burim për Us Weekly

Kevin aktualisht është duke punuar për filmin “The Life and Death of John Gotti”, në të cilin luan edhe John Travolta.

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Dashi – Saturni do merret gjate ...
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, ...
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të ...
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e ...
Për të gjithë adhuruesit e autorit ...
Nga Kim Kardashian te Justin Biber. ...
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht ...
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e ...
Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja ...
Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë ...
Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm ...
Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin ...
Amber Rose rikthehet më seksi se ...
HARTA E FAQES SHERBIME