Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 6 tetor 2016 

horoskopi

Dashi – Saturni do merret gjate gjithë kohës sot me jetën tuaj ne çift dhe do iu nxitë të afroheni me tepër me atë që keni në krah. Do e përforconi lidhjen dhe do ndiheni më mirë. Nga ana tjeter, beqaret duhet te bejne pak me teper durim per te gjetur dashurine e madhe. Emocionet edhe pse te vogla do ekzistojne. Mos filloni asnje operacion financiar sepse situata nuk eshte e qendrueshme.

Demi – Gjate kesaj dite do ndodhin shume gjera ne jeten tuaj ne cift. Do kete ndryshime pozitive dhe do ndiheni me mire. Beqaret do kene flirte pa mbarim dhe takime te vecanta. Shfrytezojeni secilen dhe me pas vendosni fare doni te beni. Marredhenia me parane nuk do jete shume e mire. Kujdes me cdo shpenzim sepse nuk do dini si ta rregulloni situaten me pas.

Binjaket – Me ne fund ciftet do i zgjidhinin problemet e hershme dhe do ndihen me te qete. Situata do filloje te permiresohet dhe klima do ngrohet ndjeshem. Beqaret me shume gjasa do e takojne dashurine e shumepritur. Do ndiheni te plotesuar dhe me gezim ne shpirt. Financave do iu jepni me shume rendesi. Ne kete menyre do jeni me te qarte per situaten dhe do e dini sa shpenzime mund te kryeni.

Gaforrja – Nese doni mos keni probleme me ate qe keni ne krah mos flirtoni pas kraheve te tij. Nese nga ana tjeter ju ka ardhur ne maje te hundes lidhje dhe doni te ndaheni, flisni me te dhe gjeni nje zgjidhje te perbashket. Beqaret do perballen me zgjedhje te veshtira por eshte e sigurt qe do e krijojne nje lidhje. Fale mbeshtetjes qe do iu jape Merkuri ne planin financiar do e stabilizoni situaten.

Luani – Venusi premton nje dite te gezuar per ciftet. Aspiratat e zemres suaj do te arrihen dhe do ndiheni per mrekulli. beqaret do i shtojne takimet dhe disa mund te nisin aventura te kendshme. Mendoni vetem per te sotmen, lereni pas ate qe do vije me vone. Neptuni do iu sjelle shume fat me financat. Gjithsesi mire ehte mos ndermerrni shume rreziqe dhe mos beni shume shpenzime.

Virgjeresha – Problemet qe keni pasur me pare me partnerin tuaj do i rregulloni gjate kesaj jdite sidomos ne mbremje kur te jeni ne shtrat. Do jeni edhe me realiste dhe te kuptueshem. Priten takime mbreselenese per beqaret. Ka shume gjasa te zbuloni personin e endrrave tuaja. Financat do jene paksa te lekundura sepse do shpenzoni me teper sesa duhet. Tregohuni pak me te matur.

Peshorja – Pritet qe gjate kesaj dite, te gjitha mosmarreveshjet dhe problemet qe keni pasur ne cift te sqarohen e te zgjidhen. Ne kete menyre ju do ndiheni me te qete dhe do dashuroni ashtu si dini. Beqaret do kene shume nevoje te ndihen te dashuruar dhe te perkedhelur. Nje person shume interesant do iu propozoje. Pergatituni! Ne planin financiar mos ndermerrni shume rreziqe

Akrepi – Gjate kesaj dite do jeni shume te ndjeshem dhe nje shaka e partnerit do iu lendoje. Megjithate ai do kujdeset per ju dhe nuk do iu lere te merziteni apo te bini ne deshperim. Beqaret nuk do kene mundesi te gjejne personin e endrrave, megjithate flirtimet dhe joshjet nuk do mungojne. Financat do jene te dobeta dhe delikate. Nuk rekomandohet te tregoheni te pamatur me shpenzimet.

Shigjetari – Partneri do iu kushtoje me shume kohe sot dhe do beje cmos qe iu te ndiheni sa me mire. Do ia kaloni per mrekulli dhe do deshironit qe koha te ndalte. Beqaret nuk do kene ndryshime te statusit as kete periudhe, megjithate takime dhe flirtime do kete. Ne planin financiar cdo gje do shkoje me se miri dhe nuk do keni as me te voglin problem. Mundihuni te hiqni ndonje lek menjane.

Bricjapi – Atmosfera ne cift nuk do jete shume e ngrohte. Kujdes me cdo gje qe do thoni sepse mund te lindin mosmarreveshje te medha. Ju beqareve ju pelqen shume dikush? Bejani ne ditur kete nese doni ta keni prane. E keni vete ne dore pastaj per te zgjedhur metoden e joshjes. me financat do keni mjaft probleme. Vendosni pak rregull para se te arrini ne katastrofe. Ju mundeni!

Ujori – Ju qe jeni ne çift duhet te bëni kujdes dhe te mos i hidhni syte tek personat e tjere. Do e humbni atë qe keni ne krah dhe do ndiheni keq për ketë. Beqaret do jene sharmante dhe do e kenë te lehte te bëjnë për vete atë qe pëlqejnë. Përfitoni sa me shume te mundni. menaxhoheni me më shume kujdes buxhetin për te mos u përballur me probleme te mëdha. Ne këtë moment nuk iu duhet kjo gje.

Peshqit – Sot ju qe jeni ne një lidhje do kaloni momente tepër pasionante dhe emocionuese. Partneri do beje gjithçka qe te ndiheni mire. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë duke qene se miqtë nuk do i lenë asnjë moment vetëm. Mos i besoni aspak intuitës ne planin financiar sepse do përballeni me probleme te mëdha.

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Dashi – Saturni do merret gjate ...
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, ...
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të ...
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e ...
Për të gjithë adhuruesit e autorit ...
Nga Kim Kardashian te Justin Biber. ...
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht ...
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e ...
Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja ...
Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë ...
Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm ...
Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin ...
Amber Rose rikthehet më seksi se ...
HARTA E FAQES SHERBIME