FOTO/ Zanfina Ismaili zbulon marrëdhënien me njerkën e saj 

Zanfina Ismaili

Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm pak kohë më parë humbi nënën e saj, kishte vendosur që sot t’i bënte një vizitë babait të saj, i cili nuk jeton me të dhe motrën e saj te famshme, Adelian Ismaili.

Dihet që prej vitesh prindërit e motrave Ismaili janë divorcuar, ndërsa babai i tyre Rexhepi ka krijuar një jetë re dhe kjo ka bërë që ato të mos shihen shpesh në shoqërim të tij.

Por si rrallëherë Zanfina sot ka vizituar babain e saj.

Në një fotografi të siguruar nga Magazina, Zanfina shihet me gruan e babait të saj, apo ndryshet siç njihet në zhargonin popullor “Njerkën” e saj.

Zanfina Ismaili dhe njerka e saj

 

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Dashi – Saturni do merret gjate ...
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, ...
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të ...
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e ...
Për të gjithë adhuruesit e autorit ...
Nga Kim Kardashian te Justin Biber. ...
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht ...
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e ...
Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja ...
Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë ...
Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm ...
Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin ...
Amber Rose rikthehet më seksi se ...
HARTA E FAQES SHERBIME