FOTO/ Të shtëna me armë në Durrës, dy persona të plagosur 

policia-naten-1916

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Durrës mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.5, ndërsa nuk dihet shkaqet e qarta të ngjarjes.

Njëri prej të plagosurve është A. Skonja 29 vjeç, i cili ka mbetur i plagosur nga disa plumba.

Ai është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa i plagosuri i dytë Ismail Çyrbja është qëlluar në këmbë.

Në vendngjarje ndodhet policia, e cila ka nisur hetimet për të sqaruar rrethanat e sakta të plagosjes.

plagosja 3 (1) plagosja 2 (1) plagosja 1 (1) plagosja_3_0

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Një 48-vjeçar shqiptar është arratisur nga burgu i Kasandras në Halkidiki të ...
Alfred Skonja 29 vjeç është njëri prej të plagosurve nga të shtënat ...
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me ...
Frederik Çuçllari mban postin e Dekanit në Universitetin “Fan S. Nolin” në ...
Mes zërit të imamit që thërret për besim, ditët në fshatin Lazarat ...
Gjashtë emigrantë shqiptarë janë arrestuar të martën të brigjet braziliane nga agjentë ...
Një shqiptar në Slloveni është shpallur në kërkim nga policia pasi është ...
36-vjeçari shqiptar Vasil Rama, shoferi i bandës së “Audit të Verdhë”, është ...
Një studio montazhi në Laç është përfshirë nga flakët për shkak të ...
Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka zhvilluar një takim me drejtuesin e ...
Pas lajmit të publikuar një ditë më parë në mediat online se ...
Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë së “arrestit me ...
Pas Vlorës, një tjetër sasi e madhe kanabisi është asgjësuar në fshatin ...
Një 36-vjeçar është nën hetim pasi dyshohet se ka kryer veprime të ...
Një operacion i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe policisë së Vlorës ...
Biznesmeni i gazit Ilir Karçini është vënë në pranga sërish nga policia. ...
Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën për ndryshim të masës së sigurisë ...
HARTA E FAQES SHERBIME