FOTO/ Njihuni me modelin kosovar që po çmend vajzat 

Arblind Zymberi model kosovar kryesore

Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin dhe bukurinë e tij ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithëve. Ky është modeli Arblind Zymberi, i cili kohë pas kohe poston fotografi në rrjetet e tij sociale e me të cilat dëshmon shpirtin e tij artistik, shkruan Artistët Shqiptarë.

E së fundi ai është bërë pjesë e një reklame të realizuar nga Black Fish Entertainment të Genc Prelvukaj, e cila reklamë do të lançohet shumë shpejt.

Por modeli kosovar nuk e ka ndër mend të ndalet me kaq, pretendimet e tij janë që të depërtojë edhe jashtë Kosovës e për këtë gjë ai është në bisedime me disa agjenci ndërkombëtare.

Më poshtë ju sjellim disa foto të tij.

(Klikoni mbi foto per t’i zmadhuar)

Arblind Zymberi model kosovar1 Arblind Zymberi model kosovar2 Arblind Zymberi model kosovar3 Arblind Zymberi model kosovar4 Arblind Zymberi model kosovar5 Arblind Zymberi model kosovar6 Arblind Zymberi model kosovar7

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Dashi – Saturni do merret gjate ...
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, ...
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të ...
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e ...
Për të gjithë adhuruesit e autorit ...
Nga Kim Kardashian te Justin Biber. ...
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht ...
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e ...
Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja ...
Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë ...
Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm ...
Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin ...
Amber Rose rikthehet më seksi se ...
HARTA E FAQES SHERBIME