VIDEO-FOTO/ Një boksiere seksi si Gigi Hadid 

????????????????????????????????????????????????????????

Super modelja e njohur Gigi Hadid nuk heq dorë asnjë moment nga trajnimi i saj në boks.

Jo më kot Hadid është bashkuar me “Reebok” në fushatën e tyre #PerfectNever dhe mban pikërisht doreza boksi .

“Që herët nëna ime më ka mësuar se ishte normale të bësh gabime, të bëhesh më e mirë prej gabime tua dhe se kurrë nuk mund të jesh perfekte,” shprehet Hadid për Rebook.

Ky leksion i rëndësishëm e ka ndihmuar modelen në karrierën e saj.

“Kur u zhvendosa në New York, të shkoja në palestër vetëm për stërvitje rutinë ishte e mërzitshme për mua. Kisha të nevojshme të gjeja diçka që të ushtroja trurin. Dhe ishte pikërisht boksi që u bë sporti im i ri,” ka thënë Hadid për Self.

Modelja në fjalë është në romancë dashuri me këngëtarin Zayn Malik.

gigi_reebok_1 gigi_reebok_4 gigi_reebok_3 gigi_reebok_2

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Dashi – Saturni do merret gjate ...
Modelja e njohur shqiptare, Iris Shala, ...
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të ...
Rozana Radi ka shtuar aktivitetin e ...
Për të gjithë adhuruesit e autorit ...
Nga Kim Kardashian te Justin Biber. ...
Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht ...
Rona Nishliu është zyrtarisht trajnere e ...
Reperi popullor Gold Ag dhe këngëtarja ...
Modelja Heidi Lushtaku po shfaqet gjithnjë ...
Këngëtarja Zanfina Ismaili, e cila vetëm ...
Është vetëm 18-vjeçar, por me stilin ...
Amber Rose rikthehet më seksi se ...
HARTA E FAQES SHERBIME