FOTO/ Ja kush është shqiptari më i kërkuar në Slloveni. Emri 

b35cacae4e942a796ee9

Një shqiptar në Slloveni është shpallur në kërkim nga policia pasi është një nga anëtarët kryesorë të një organizate kriminale që merret me trafikun e drogës, trafikun e armëve dhe kontrabandën e emigrantëve.

Shqiptari i kërkuar është Shqipron Hoxhaj 27 vjeç, i cili është i dyshuari kryesor i policisë sllovene i akuzuar për disa vepra penale.

Dje policia organizoi një aksion të madh në Ljubjanë dhe zona të tjera përreth, ku u arrestuan disa vetë, ndërsa 27-vjeçari shqiptar mundi që të arratisej.

Screenshot_4

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Një 48-vjeçar shqiptar është arratisur nga burgu i Kasandras në Halkidiki të ...
Alfred Skonja 29 vjeç është njëri prej të plagosurve nga të shtënat ...
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me ...
Frederik Çuçllari mban postin e Dekanit në Universitetin “Fan S. Nolin” në ...
Mes zërit të imamit që thërret për besim, ditët në fshatin Lazarat ...
Gjashtë emigrantë shqiptarë janë arrestuar të martën të brigjet braziliane nga agjentë ...
Një shqiptar në Slloveni është shpallur në kërkim nga policia pasi është ...
36-vjeçari shqiptar Vasil Rama, shoferi i bandës së “Audit të Verdhë”, është ...
Një studio montazhi në Laç është përfshirë nga flakët për shkak të ...
Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka zhvilluar një takim me drejtuesin e ...
Pas lajmit të publikuar një ditë më parë në mediat online se ...
Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë së “arrestit me ...
Pas Vlorës, një tjetër sasi e madhe kanabisi është asgjësuar në fshatin ...
Një 36-vjeçar është nën hetim pasi dyshohet se ka kryer veprime të ...
Një operacion i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe policisë së Vlorës ...
Biznesmeni i gazit Ilir Karçini është vënë në pranga sërish nga policia. ...
Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën për ndryshim të masës së sigurisë ...
HARTA E FAQES SHERBIME