FOTO/ E pabesueshme, por e vërtetë: Ky është njeriu me bishtin më të gjatë në botë 

djali me bisht

Një adoleshent nga India ka pasur një bisht tetë inç të gjatë, që e hequr nga kurrizin e tij.

I riu, i cili e ka mbajtur të fshehtë identitetin e tij, e ka vënë re bishtin të rritej fill pas ditëlindjes së tij të 14-të, raporton sot “Daily Star”, shkruan Syri.net.

“Djali im ishte absolutisht normal. Ai u bë një problem kur bishti u rrit jashtë trupit”, ka thënë e ëma e tij.

“Unë e pashë se bishti ishte shumë i bezdisshëm dhe i dhimbshëm për atë, kështu që unë më në fund e çova në spital”, ka shtuar ajo.

Raportohet se bishti i hequr nga 18-vjeçari, është më i gjati që ka pasur ndonjëherë një njeri./Syri.net/

djali me bisht

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Armë, doza marijuane, kafshë të gjalla, seks me pagesë. Të gjitha në ...
Prej tetorit të kaluar, një yll i pazakonshëm ka habitur astronomët me ...
Një adoleshent nga India ka pasur një bisht tetë inç të gjatë, ...
Një kompani në Newscastle të Britanisë së Madhe pati një ide ndryshe ...
Kush nuk dëshiron të bëhet një miliarder? Duket se të gjithë e ...
Disa meshkuj i kanë të gjitha: karrierë të suksesshme, grua të mençur ...
Në vitin 1962, Otto Skorzny, një prej komandantëve më famëkeq të trupave ...
Në shkretëtirën Gobi, që shtrihet në territorin e Mongolisë dhe Kinës, janë ...
Adolf Hitler ishte i varur nga kokaina dhe drejtoi pushtimin e Rusisë ...
Studiuesi Robert Elsie bëri të ditur se sapo ka publikuar librin e ...
Për të gjithë ata që mendojnë se kanë IQ të ulët, tashmë ...
Një fotografi e bukur nuk është vetëm rezultat i një teknologjie të ...
Vogëlushi i quajtur Wyat Shoptaw provon për herë të parë tortë në ...
Ky është momenti i frikshëm kur një autobus me shpejtësi të lartë ...
Një video në të cilën shihen dy gra duke u rrahur, është ...
Shtatë oficerë policie në Zelandën e Re kanë shfrytëzuar hapësirën e një ...
Tradita boliviane për të ngritur në ajër nusen ditën e dasmës ka ...
Shumica e foshnjave të porsalindura kanë shumë pak flokë, por Junior i ...
HARTA E FAQES SHERBIME