Samsung prezanton Galaxy On8, njihuni me parametrat 

samsung-galaxy-on8

Samsung ka prezantuar smartfonin e ri, Galaxy On8.

Ky telefon vjen me një ekran 5.5 inç HD – i cili është një smartfon i përsosur për konsumatorët që duan përzierje të stilit, transportueshmëri dhe performancë të fuqishme.

Përveç që është i bukur në pamje, edhe performancat i ka mjaft të mira:

Sistemi operativ: Android 6.0 Marshmallow

Ekrani: 5.5-inç HD i plotë (1920 x 1080) sAMOLED

Procesori: 1.6GHz Octa-Core

RAM: 3 GB

Hapësirë e brendshme: 16GB me mundësi rritje deri në 128GB

Kamera e pasme: 13MP AF | f1.9 | LED Flash

Front Kamera: 5MP | f1.9 | LED Flash

Përmasat: 151,7 x 76.0 x 7.8mm

Pesha: 169 g

Bateria: 3300mAh

Smartfoni ka dalë në Indi dhe çmimi i tij është 240 dollarë. Vlen të theksohet se Galaxy On8 vjen në tri ngjyra: Të bardhë, ari dhe të zezë.

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Topi i futbollit që shihni më poshtë është projektuar që të funksionojë ...
Kompania gjigante e telefonave Android, lajmëron përdoruesit e saj se të hysh ...
Falë shpërthimeve të smartphone Galaxy Note 7 të kompanisë koreane Samsung, tani ...
Disa kompani të mëdha teknologjike i kanë bashkuar forcat në përpjekje për ...
Klienti i nevrikosur tha se kompania Apple kishte refuzuar ta rimbursonin dhe ...
Themeluesi i rrjetit më të madh social Facebook, Mark Zuckerberg, ka paraqitur ...
Hulumtuesit shkencor kanë shpenzuar dekada me radhë duke parë për rreziqet që ...
Për prindërit, fëmijët e të cilëve janë të varur nga interneti, apo ...
Whatsapp, tashmë ka gati opsionin e ri duke u bërë i padukshëm ...
Pas disa muajsh pritjeje, iPhone 7 dhe 7 plus dolën më në ...
Kamping në pyll? Ngjitje në mal? Shanset janë që ju të mos ...
Qytetarët e rajonit të Ballkanit ashtu sikundër shumë shpejt qytetarët e BE-së, ...
Dashamirët e orëve unikate të dorës mund të fusin dorën thellë në ...
Aplikacioni “Snapchat”, përpos kreativitetit, është edhe i rrezikshëm për përdoruesit e tij. ...
Kompania BlackBerry nuk do të prodhojë më telefonin e vet, duke i ...
Shefi i SpaceX, Elon Musk ka prezantuar një plan ambicioz për të ...
Google ka sjellë një aplikacion të ri YouTube Go, i dizenjuar posaçërisht ...
Samsung ka prezantuar smartfonin e ri, Galaxy On8. Ky telefon vjen me ...
HARTA E FAQES SHERBIME