Horror në Nish të Serbisë 

auto_krim1473423193

Një grua ka tmerruar sot kalimtarët e rastit në Nish, ku në mes të rrugës ajo ka tentuar të vrasë veten. Horrori që ka ndodhur sot në Nish ka lënë të tmerruar shumë njerëz që gjendeshin aty afër.

Gruaja me një pushkë gjuetie ka marrë vetëm lëndime të rënda trupore. Trupi i saj menjëherë u dërguar për trajtim shëndetësor, transmeton zeri.info

Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:10 minuta . Nuk dihen motivet e këtij rasti por që sipas informatave paraprake, ajo kishte pasur dhe një tentativë vetëvrasjeje .

Gruaja me dëmtime të rënda të qafës i mor në kujdes në Klinikën kirurgjikale të Qendrës Klinike të Nishi

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Qyteti lindor i Srebrenicës në Bosnje-Hercegovinë duket se është fituar nga kandidati ...
Arrestohet në pikëkalimin kufitar midis Malit të Zi e Serbisë, koloneli Radovan ...
Gazeta beogradase “Telegraf” duke raportuar për një nga reportazhet javore të RTV21 ...
Në garën e sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, kandidati serb ...
Në vitin 1993 është regjistruar një nga skandalet më të mëdha në ...
Shumë bashkëpunëtorë të Slobodan Millosheviqit edhe sot mbajnë poste. Dhe nuk pendohen ...
Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, gjatë një fjalimi në Asamblenë e Përgjithshme ...
Këshilli për marrëdhënie ndëretnike në Kuvendin e komunës së Bujanocit ka pranuar ...
Aleksandar Vuçiç nuk është ai lloj njeriut që i druhet ndryshimit të ...
Çifti aq shumë ishte i etur për seks saqë nuk u ka ...
Njëri ndër kriminelët më të mëdhenj, jo vetëm në Ballkan por edhe ...
Një grua ka tmerruar sot kalimtarët e rastit në Nish, ku në ...
Zyrtarë serbë vazhdojnë të komentojnë dhe të jenë të kënaqur me marrëveshjen ...
Të paktën këtë aspiron kryeministri serb, Aleksander Vuçiç për rajonin ballkanik. Për ...
Serbia kurrë nuk do ta pranojë pavarësinë e Kosovës, mirëpo kërkesat e ...
Policia e Serbisë në operacione të përbashkëta me policinë gjermane, për 13 ...
Kandidati serb për sekretar të përgjithshëm të OKB-së, Vuk Jeremiç, ka marr ...
Ambasadori serb në UNESCO-s dhe ish-ambasador i këtij vendi në Vatikan, Darko ...
HARTA E FAQES SHERBIME