Kujtim Majaci i ri firmos me Partizanin 

Renatinjo

Klubi njofton se nga sot Realdo Fili është një lojtar i Partizanit. Lojtari 19 vjeçar pasi ka mbyllur detyrimet me klubin e Apolonisë ka arritur marrëveshjen me 15-të here kampionët e vendit.

Mesfushori me tipare sulmuese, njëkohësisht edhe pjestar i ekipit tonë përfaqësues U 21 ka nënshkurar me të kuqtë një kontratë 3 vjeçare dhe do ti bashkohet skuadrës në fillim të javës së ardhshme.

Me këtë lëvizje drejtuesit përforcojnë edhe një here politikën që po ndjek Klubi dhe presidenti Demi për të afruar në skuadër elementë cilësor dhe premtues të cilë garantojnë një të ardhme të sigurtë të skuadrës thuhet ne njftimin zyrtar te bere nga klubi i Partizanit.

Kryesore
Të ngjashme

Leave a Response

Trajnenri i Spanjës Julen Lopetegui ngacmuar nga gazetarët rreth formacionit të skuadrës, ...
Duket se më në fund Borusia Dortmund do të privohet nga shërbimt ...
Topi i futbollit që shihni më poshtë është projektuar që të funksionojë ...
Sulmuesi i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne, raportohet se do të mungojë ...
Në pritje për të dhënë konferencën zyrtare për shtyp para ndeshjes me ...
Pasi ka humbur shumë raste të pastra për shënim në ndeshjet e ...
Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi thotë se e di që Arsenali pagoi shtrenjtë ...
Kur gjerat po shkonin mire pas rezultateve pozitive sidomos pas fitores se ...
“Transferimi i Diego Maradonas te Napoli në vitin 1984? Është ekuivalent sikur ...
Ish-futbollisti i Ganës, Malik Jabir, ka dhënë një deklaratë shumë interesante për ...
Kampioni botëror i peshave të rënda në boks, Tyson Fury, mund ta ...
Ndeshja që do të luhet nesër më mbrëmje midis Lihtershtejnit dhe kombëtares ...
Real Madrid ka provuar për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Ivan ...
Edhe pse mbaroi para pak muajsh, edicioni i ardhshëm i kampionatit europian ...
Ante Çaçiç është paraqitur para mediave për ndeshjen Kosovë-Kroaci. Ai e konsideron ...
Gianni De Biasi ka folur në konferencën për shtyp para sfidës ndaj ...
Kapiteni i Kombëtare së Kroacisë, Vedran Corluka ka thënë se Kroacia nga ...
Mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj, ka folur në konferencën për shtyp para ...
HARTA E FAQES SHERBIME